Budżet Obywatelski Strategia Rozwoju Miasta Kutna na lata 2014-2020 Portal Gopodarczy Kutno Nowy system odbioru śmieci Nagroda Prezydenta Miasta Kutno System Informacji Miejskiej Wirtualny spacer po mieście Projekty unijne

Aktualności

Inauguracja prac nad Strategią Rozwoju Miasta Kutna na lata 2014-2020
2 października 2013

Dziś w Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbyła się uroczysta inauguracja prac nad nową strategia rozwoju miasta. W trakcie uroczystości powołano Radę Strategii, która będzie głównym gremium konsultacyjnym. Członkom Rady Strategii wręczono oficjalnie akty powołania oraz przekazano Raport Otwarcia. Zachęcamy do zapoznania się z Raportem, który można pobrać poniżej.

 

 

 

 

Osoby zaproszone przez prezydenta miasta do Rady Strategii:

1.Anna Antczak - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie
2.Wiesław Antoniak - Regionalna Izba Gospodarcza
3.Maria Aulich - Radna Rady Miasta Kutno
4.Zdzisław Bartol - Miejski Klub Sportowy
5.Dorota Bartoszak - Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
6.dr Sławomira Białobłocka - Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej
7.Irena Bielicka - Biuro Prezydenta UM Kutno
8.Andrzej Bieniek - Radny Rady Miasta Kutno
9.Danuta Blus - Szkoła Podstawowa Nr 9
10.Dariusz Błaszczyk - Kongskilde - Polska Sp. z o.o.
11. Halina Boczkaja - Bank BGŻ
12.Jacek Boczkaja - Zastępca Prezydenta Miasta
13.Stanisław Braszczyński  - Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
14.Katarzyna  Brauer - Hotel Rondo
15.Joanna  Brylska - Biuro Prasowe UM Kutno
16.Konrad Brzezowski - DS Smith S.A.
17.Bożena Budnik - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie
18.Jerzy Ceranowski - Prezydent Kutna w latach 1990-1993
19.Stanisław Chlebny - Wydział Obsługi Miasta UM Kutno
20.Alicja Chmielecka - Szkoła Podstawowa Nr 4
21.Grzegorz Chojnacki - Przewodniczący Rady Miasta Kutno
22.Agnieszka Ciesielska - Związek Harcerstwa Polskiego im. Aleksandra Kamińskiego
23.Krzysztof Debich - Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.
24.Jan Henryk Dębski - Radny Rady Miasta Kutno
25.Krzysztof Wacław Dębski - Radny Rady Miasta Kutno
26.Sławomir Erwiński - KKS Pro-Basket
27.Zofia Falborska - Zespół Szkół Nr 3 im. Wł. Grabskiego
28.Robert Feliniak - Radny Rady Miasta Kutno
29.Małgorzata Folman - Przedszkole Miejskie Nr 8 „Promyczek”
30.Bożena Gajewska - Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej
31.Mirosława Gal-Grabowska - Starosta Kutnowski
32.Mieczysław Gałusa - Radny Rady Miasta Kutno
33.Artur Gierula - Członek Zarządu Powiatu
34.Ewa Głodek - Środowiskowy Dom Samopomocy
35.Halina Głogoza - Polski Związek Głuchych
36.Sławomir Gogół - Wydział Ochrony Środowiska UM Kutno
37.nadkom. Zbigniew Gruszczyński - Pierwszy Zastępca - Komenda Powiatowa Policji
38.Włodzimierz Grzelak - Zastępca Przewodniczącego Podregionu Kutno NSZZ Solidarność
39.dr Adam Handzelewicz - PBO Vester
40.Władysław Janik - Biuro Spraw Społecznych i Mieszkaniowych UM Kutno
41.Krzysztof Jatczak - Eko-Serwis Sp. z o.o.
42.Zofia Jędrzejczak - Teen Challenge
43.Rafał Jóźwiak - Przewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego
44.Anna Jóźwiak - Towarzystwo Walki z Kalectwem
45.Bożena Kaca - Stowarzyszenie Bank Żywności Kutno
46.Michał Kacprzak - Wydział Spraw Społecznych i Ewidencji Działalności Gospodarczej UM Kutno
47.Witold Kamiński - PWiK Sp. z o.o.
48.Barbara Karczewska - Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
49.Beata Kaszuba-Baker - Europejskie Centrum Małej Ligi Baseballowej
50.Włodzimierz Klimecki - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kutno
51.Krzysztof  Komorowski - TBM Komorowski Sp. j.
52.Jacek Korowajski - Sekretarz Miasta UM Kutno
53. Maria Blanka Korowajska - Sąd Rejonowy w Kutnie
54.Aleksandra Koszada - Radna Rady Miasta Kutno
55.Jarosław Koszański - Szkoła Podstawowa Nr 1
56.Izabela Kotlińska - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
57.Artur Kotliński - Wydział Finansów i Budżetu UM Kutno
58.Elżbieta Kowalczyk - PKO BP
59.Katarzyna Kowalewska - Hospicjum Kutnowskie
60.Mariusz Kozarski - Związek Nauczycielstwa Polskiego
61.Edward Książek - Radny Rady Miasta Kutno
62.Halina Kubasińska - Zakład Ubezpieczeń Społecznych
63.Jacek Kudła - UKS "Dziewiątka"
64.s. Monika Kwaśniak - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki
65.Sławomir Lubowiecki - Wydział Geodezji i Katastru UM Kutno
66.Wija Łukomska - Wydział Inwestycji UM Kutno
67.Michał Machaj - Biuro Nadzoru Właścicielskiego UM Kutno
68.Urszula Macioszczyk - Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dra. A. Troczewskiego
69.Iwona Majtczak - Kutnowski Komitet Obrony Bezrobotnych
70.Emilia Malanowska - Szkoła Podstawowa Nr 6
71.Jolanta Maras - Szkoła Podstawowa Nr 5
72.dr Celina Marciszewska - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kutnie
73.Łukasz Masłowski - Aarsleff Sp. z o.o.
74.Kamil Matolicz – Eco Kutno
75.Helena Matusiak - Przedszkole Miejskie Nr 16 „Calineczka”
76.Krzysztof Matusiak - Radny Rady Miasta Kutno
77.Jarosław Michalski - Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej
78.Tomasz Michalski - Radny Rady Miasta Kutno
79.Krzysztof  Mikołajczyk - GOŚ Sp. z o.o.
80.Teresa Mosingiewicz - Kutnowski Dom Kultury
81.Krzysztof Motylewski - Polski Komitet Pomocy Społecznej w Kutnie
82.Andrzej Musiałowicz - Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z o.o.
83.bryg. Marek Myszkowski - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
84.s.  Monika Nakielska - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek
85.Andrzej Nowakowski - RSM Pionier
86.Lidia Nowocin - Gimnazjum Nr 3
87.Jerzy Papiewski - Radny Rady Miasta Kutno
88.dr Janusz Pawlak  - Radny Rady Miasta Kutno
89.Piero Pini - Pini Polonia Sp. z o.o.
90.Dorota Pietraszewska - Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa UM Kutno
91.Maciej Pińczak - Nijhof - Wassink Sp. z o.o.
92.ks. Stanisław Pisarek - Dziekan Kutnowski
93.Jarosław Plenzner - Teva Operations Poland Sp. z o.o.
94.Grażyna Pleszczyńska - Integracyjne Przedszkole Miejskie Nr 3 „Jarzębinka”
95.Waldemar Płocha - KKS Pro-Basket Kutno
96.Joanna Podemska - Radna Rady Miasta Kutno
97.Jerzy Pruk - Zarząd Inwestycji Sp. z o.o.
98.Bożena Ptaszyńska - Przedszkole Miejskie Nr 5 „Stokrotka”
99.Danuta Raciborska - Powiatowy Urząd Pracy
100.Radosław Rojewski - Regionalne Towarzystwo Muzyczne
101.Barbara Rostek – Nowacka - II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza
102.Jerzy Runiński - Radny Rady Miasta Kutno
103.Agnieszka Ryczkowska - Zespół Szkół Nr 4 im. Zygmunta Balickiego
104.Krzysztof Ryzlak - Centrum Teatru, Muzyki i Tańca
105.Teresa Rzetelska - Stowarzyszenie "Złoty Wiek"
106.dr Jacek Saramonowicz - Kutnowskie Towarzystwo Historyczne
107.Bartosz Serenda - Radny Rady Miasta Kutno
108.Juliusz Sieradzon - Gimnazjum Nr 2
109.Marian Sierpiński - Zarząd Nieruchomości Miejskich
110.Monika Sikora - Wydział Spraw Obywatelskich UM Kutno
111.Mariusz Sikora - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kutno
112.Jacek Sikora - MZK Sp. z o.o.
113.Jolanta Siuda - Przedszkole Miejskie Nr 17 „Niezapominajka”
114.Danuta Skowrońska - Gimnazjum Nr 1
115.Grzegorz Skrzynecki - Muzeum Regionalne w Kutnie
116.Agnieszka Sobczyk - Przedszkole Miejskie Nr 15 „Bajka”
117.Jarosław Stachowski - AMZ Kutno Sp. z o.o.
118.Michał Stajuda - PKO S.A.
119.Krzysztof Strękowski - Wytwórnia Płynów Infuzyjnych Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
120.Mirosław Szałkowski - Kutnowskie Zakłady Drobiarskie "Exdrob" S.A.
121.Elżbieta Katarzyna Szczepaniak - Radna Rady Miasta Kutno
122.Anna Szczęsna - Urząd Skarbowy w Kutnie
123.Waldemar Szymański - MKS "STAL" Baseball i Softball Kutno
124.Konrad Szypszak - HW Pietrzak Holding Sp. z o.o.
125.Paweł Ślęzak - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
126.dr Bożena Śniadała-Pasikowska - Skarbnik Miasta UM Kutno
127.Jakub Świtkiewicz - Związek Gmin Regionu Kutnowskiego
128.Jacek Urbaniak - T.B.S. Sp. z o.o.
129.Cezary Walczak - Stowarzyszenie Historyczne Pułk 37
130.Iwona Wasiak - Cukiernia Wasiakowie
131.Zbigniew Wdowiak - Zastępca Prezydenta Miasta
132.Maria Wierzbicka - Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej
133.Ryszard Wilanowski - Straż Miejska
134.Elżbieta Wojciechowska - Wydział Gospodarki Przestrzennej UM Kutno
135.Urszula Wojciechowska - Stowarzyszenie Klubu Abstynentów „Trzeźwość”
136.Alicja Wojciechowska - Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej "Salos"
137.Mieczysław Wośko - Polfarmex S.A.
138.Agnieszka Wyroślak - Radna Rady Miasta Kutno
139.Janusz Zachorski - Klub Biznesu
140.Przemysław Zawadzki - Radny Rady Miasta Kutno

Pliki do pobrania: