Halowa liga zakończona - mistrzem Old Boys Mika

Old Boys Mika

Drużyna Old Boys Mika została mistrzem Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W niedzielę (10.03) oficjalnie podsumowano rozgrywki. Statuetki dla najlepszych drużyn i zawodników wręczył Mariusz Sikora - przewodniczący Rady Miasta Kutno.

- Cieszę się, że co roku te halowe rozgrywki zrzeszają aż tylu miłośników piłki nożnej. Wielkie gratulacje dla zwycięzców za determinację i pracę przez ten cały sezon. Miasto poprzez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje rozgrywki, ale ogromne podziękowania należą się koordynatorom ligi, którzy czuwają nad tym, żeby te zawody odbywały się bez większych komplikacji i w duchu fair play - podkreśla Mariusz Sikora.

Gracze Old Boys Mika w 11 kolejkach zdobyli 33 punkty i zdeklasowali rywali, bo wicemistrzowie ligi zespół Star Team zdobył 22 punkty. Podium rozgrywek zamknęło Śródmieście również z 22 punktami na koncie. Do II Ligi spadają 1,5 L/G oraz Olimpia Oporów. Najlepszym strzelcem rozgrywek został Mariusz Jaśkiewicz, który zdobył 29 goli. Łącznie w rozgrywkach pokazano 67 żółtych i cztery czerwone kartki.

Mistrzem II ligi został zespół Agricola Lubień Kujawski, który uzyskał awans do I ligi. Do wyższych rozgrywek awansowali również zawodnicy Old - Boys Kutnotrans.

Amatorska Liga Halowa